Atribuită
Cumpărare directă
SCARA DUBLA 6*1 150KG 916 ALVEROSAL - 2BUC (168.07 RON/BUC), BROASCA INGROPATA 035-119 - 2BUC (35.29 RON/BUC), SILD CU MANER PT CHEIE 90MM ALB 642062 HONEST - 2BUC (11.76 RON/BUC), PILA LANT FERASTRAU 4.8*200MM 676287 HONEST - 1BUC (3.36 RON/BUC), ULEI AMESTEC STIHL 1 LIT - 1BUC (37.82 RON/BUC), LUBRIFIANT MULTI WD-40 400ML - 1BUC (25.21 RON/BUC), PILA LANT FERASTRAU 4.8*200MM 676287 HONEST - 1BUC (3.36 RON/BUC), ULEI PT LANT 4L VIPOIL - 1BUC (29.41 RON/BUC), LACAT 40MM C9320 CORONA - 3BUC (5.46 RON/BUC), SCARA DUBLA 8*1 150KG 918 ALVEROSAL - 1BUC (264.71 RON/BUC),
- Număr anunț
- DA26415595
- Autoritate contractantă
- GEN KOROSI CSOMA SANDOR (CUI 13378858)
- Furnizor / câștigător
- SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810,51 RON
- Valoare atribuită
- 810,51 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.