Atribuită Cumpărare directă

Robinet de trecere cu sfera Airaga 850

Număr anunț
DA26395942
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI 14631150)
Cod CPV
42131000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.511,95 RON
Valoare atribuită
14.511,95 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.511,95 RON

din 14.511,95 RON estimat