Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia a 21400 buc JACLOR-TABLETE CLORIGENE necesare pentru centrele subordonate DGASPC VRANCEA, dupa cum urmeaza: 1400 BUC CITO ODOBESTI 800 BUC CIA ODOBESTI 800 BUC CRRPH ODOBESTI 2000 BUC CRRN JARISTEA 1000 BUC CIA SF MARIA GOLESTI 1800 BUC CRRN COTESTI 1400 BUC CIA MAICANESTI 400 BUC CRRN MAICANESTI 200 BUC LP PAUNESTI 1000 BUC CC ODOBESTI 1000 BUC CAS ODOBESTI 1200 BUC MF PRASLEA 1200 BUC MF HARAP ALB 1000 BUC MFCNMS FOCSANI 400 BUC MF MARASESTI 3800 BUC CPV MARASESTI 400 BUC MF PANCIU 1600 BUC CRPV ODOBESTI Transportul este inclus in pret. Livrarea se va face la fiecare centru, cu factura corespunzatoare centrului. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate si fise de securitate.
- Număr anunț
- DA26389092
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 24311900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.280 RON
- Valoare atribuită
- 4.280 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.