Atribuită Cumpărare directă

ULEU, FIR COSITOR

Număr anunț
DA26395364
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU" COSMESTI (CUI 21149707)
Furnizor / câștigător
ULMTEC DAC SRL (CUI 20921638)
Cod CPV
16600000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,04 RON
Valoare atribuită
405,04 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,04 RON

din 405,04 RON estimat