Atribuită Cumpărare directă

FESI GHIPSATE- SPITAL -REF 21240 Fasa ( fesi ) gipsata 20cmx2,7m, intarire rapida - CALITATE SUPERIOARA NUMAR DE REFERINTA: FG20 PRET DE CATALOG: 2,09 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 33141113-4 Bandaje (Rev.2) Fasa ( fesi ) gipsata 15cmx2,7m, intarire rapida - CALITATE SUPERIOARA NUMAR DE REFERINTA: FG15 PRET DE CATALOG: 1,55 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc Fasa ( fesi ) gipsata 10cmx2,7m, intarire rapida - CALITATE SUPERIOARA NUMAR DE REFERINTA: FG10 PRET DE CATALOG: 1,05 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33141113-4 Bandaje (Rev.2)

Număr anunț
DA26412814
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
44921100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat