Atribuită Cumpărare directă

Executam la comanda panouri de protectie de diferite dimensiuni si grosimi Panou separator protectie: - Material = Plexiglas - Lungime = 1000 mm, Inaltime = 700 mm , Grosime = 4 mm Fanta - Lungime = 300 mm - Inaltime = 150 mm Picioare de stabilitate - Material = plastic - Grosime 20mm, lungime 250mm, inaltime 200mm

Număr anunț
DA26394993
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE PREGĂTIRE PROFESIONALĂ ŞI CONSULTANŢĂ ROMTRAINING SRL (CUI 34231654)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat