Atribuită
Cumpărare directă
HYGIENUM GEL ANTIBACTERIAN, DEZINFECTANT 5L BUC 8.00 MEDGEL5 MEDITOL GEL ICF 5L BUC 3.00 RCHMAXDEZ1 MAXIL SEPT ULTRARAPID 1L CU PULVERIZATOR DEZINFECTANT BUC 16.00 OXIVIR PLUS - SOLITIE CONCENTRATA 5L canistra 3.00 SAFECLEAN5L SAFECLEAN 5L (4.5kg) DEZINFECTANT PE BAZA DE ALCOOL BUC 1.00 BICLOSOL 300 TABLETE/CUTIE DEZINFECTANT CLORIGEN cutie 5.00 MAXIL SEPT ULTRARAPID 250mL CU PULVERIZATOR DEZINFECTANT BUC 1.00
- Număr anunț
- DA26375134
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "George Baritiu (CUI 5058585)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.703,13 RON
- Valoare atribuită
- 4.703,13 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.