Atribuită Cumpărare directă

Hartie alba pt copiator A3 80g/mp 500coli/top, Sky Copy

Număr anunț
DA26418249
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,45 RON
Valoare atribuită
131,45 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,45 RON

din 131,45 RON estimat