Atribuită
Cumpărare directă
Router TP-Link TL-ER6020, 2xWAN Gigabit, 2xLAN Gigabit, 1xLAN/DMZ, 1xConsole, pana la 50 tunele VPN IPsec, 16 tunele PPTP si 16 L2TP, Intelligent Load Balance, Link Backup, IM/P2P Application Blocking, Guarantee & )> Limited Bandwidth, URL/Keywords Filtering, Static Routing, RIP v1/v2, DoS/DDoS Defense, PPPoE Server, Port VLAN, Port Mirror Garantie: 24luni Pret fara tva: 443,82ron . Produsul se va livra pana la data de 25.09.2020
- Număr anunț
- DA26407607
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 443,82 RON
- Valoare atribuită
- 443,82 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.