Atribuită Cumpărare directă

Server supermicro model 6048R-E1CR90L 6048R-E1CR90L 16 gb DDR4 REG ECC 2 x cpu XEON E5-2620 V4 14 X HDD 16 TB SATA enterprise Garantie echipament 3 ani.

Număr anunț
DA26410706
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48821000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.823 RON
Valoare atribuită
58.823 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.823 RON

din 58.823 RON estimat