Atribuită
Cumpărare directă
Servetele/lavete sterile ambalate individual - impregnate cu alcool isopropilic in proportie de 70% -pentru dezinfectia rapida inainte de injectare si dezinfectia rapida a suprafetelor - efect de testare cf EN1276, EN13727, EN14561, EN14562 (E. Coli, Pseudomonas, MRSA, Enterococcus ) . Marcaje CE, dispozitive medicale cls IIA - 100 plicuri/cut. Solutie lichida pe baza de etanol 63% cu actiune dezinfectanta, antiseptica si antimiconica Recomandat numai pentru uz extern, pentru dezinfectarea pielii, dar si a obiectelor sau suprafetelor Flacoane : 500ml Eficacitate : bactericida, levuricida Aviz Ministerul Sanatatii Nr : 4127BIO01-02/12.24
- Număr anunț
- DA26411403
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 700 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.