Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dipozitia beneficiarului Pachet Digitalizare: • 150 numere internet Sandobox 5GB + Tableta Huawei Media Pad T3 • Valoare abonament lunar 810 Euro fara Tva/luna Pretul de catalog este valoarea fara TVA a unui contrcat valabil 24 luni, curs Vodafone din data de 18.09.2020 de 4.9243 lei pt.1 euro
- Număr anunț
- DA26394353
- Autoritate contractantă
- Comuna Cervenia (CUI 4568497)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.728,40 RON
- Valoare atribuită
- 95.728,40 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.