Atribuită Cumpărare directă

Polizor unghiular (flex) Bosch PWS 7000, 700 W, 115 mm, 11000 RPM + Disc diamantat cadou

Număr anunț
DA26392429
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI 11534322)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
42600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,22 RON
Valoare atribuită
167,22 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,22 RON

din 167,22 RON estimat