Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr. 21929/16.09.2020 formulat de LAb Diagnostic Molecular Covid. Adresa de livarre: Magazia de materiale sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Aceste produse vor fi achitate din fonduri pe P.N. 1.2. Pogram National de supraveghere si control al bolilor transmisibile prioritare

Număr anunț
DA26417399
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495 RON
Valoare atribuită
495 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495 RON

din 495 RON estimat