Atribuită
Cumpărare directă
Motocultor multifunctional ProGarden BT330/G190 14 CP Motocultor multifunctional profesional 10 in 1 Fata de modelele anterioare, vine echipat cu un nou model de motor, EURO V, care respecta ultimele norme europene referitoare la nivelul de poluare si consum redus de combustibil motor pe benzina, puternic, de 14 CP care face fata oricarei operatiuni agricole: arat, frezat, transport etc Roti gonflabile din cauciuc (dimensiuni 5.00 x 10) cu profil agricol pentru o buna tractiune in special pe terenul accidentat ghidon reglabil pe inaltime cu posibilitate de rotire stanga - dreapta diferential blocabil pe fiecare roata ambreiaj conic si transmisie pe cardan scut baie de ulei si grila frontala de protectie a motorului Date tehnice motocultor multifunctional ProGarden BT330/G190 14 CP Motor: G190, EURO V, 14CP (11kW), 420cmc, benzina, 3600 rpm, racire cu aer Pornire: Manuala (la sfoara) Viteze: 3 inainte + 2 inapoi Dimensiuni roti: 5.00-10 Viteza inainte (km/h): 1.18/2.7/13.1 Viteza inapoi (km/h): 1.0/2.3 Turatie priza putere (rpm): 990 Capacitate lucru cu freza tractata: 400-600 m2/h Greutate brut/net: 113/103 kg Dimensiuni: 135 x 55 x 90 cm Zgomot: < 85dB
- Număr anunț
- DA26387588
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
- Furnizor / câștigător
- ASALT SRL (CUI 140470)
- Cod CPV
- 16100000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.563,02 RON
- Valoare atribuită
- 7.563,02 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.