Atribuită
Cumpărare directă
LP1746 - Set placute frana - 1 set 510 0225 10 - Rulment presiune, ambreiaj - 1 buc BOS265-833 - Evacuare-racord - 1 buc JBJ726 - Pivot axă faţă - 1 buc JBJ725 - Pivot axă faţă - 1 buc JTE1033 - Cap de bară - 1 buc PFB440 - Lichid frana ESP - 1 buc HP208 549 - Tijă nivel ulei - 1 buc
- Număr anunț
- DA26410622
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII SACELENE SRL (CUI 1129209)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI 24195562)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535,03 RON
- Valoare atribuită
- 535,03 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.