Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare dezinfectant pentru maini necesar in contextul actual pentru a preveni imbolnavirea cu SARS-CoV2, in conditiile in care la Scoala Profesionala Daneti cu personalitate juridica si structurile arondate acesteia numarul de elevi, personal didactic si nedidactic care utilizaza zilnic dezinfectant este de peste 460 de persoane.
- Număr anunț
- DA26385418
- Autoritate contractantă
- Scoala Profesionala Daneti (CUI 15089163)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.194,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.194,70 RON
- Data publicării
- 19.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.