Atribuită
Cumpărare directă
Transportul persoanelor cu handicap și a însoțitorilor acolo unde este cazul, conform Legii nr. 1/2011, Legii nr. 448/2006 si HCL nr. 6/13.01.2017 privind aprobarea asigurării transportului elevilor din învățământul obligatoriu și transportul persoanelor cu handicap si a însoțitorilor acestora. Achizitia include conducator auto pentru autovehicul, combustibilul necesar funcționării acestuia, piesele de schimb si reparatiile necesare bunei funcționări a autovehiculului în cazul unei defecțiuni. Ruta: str. Constanței -str. Plopilor- str. Recolte - str. Plopilor - str. Primăverii - str. str. Albinelor - str. Rândunelelor - str. Frunzelor - str. Mării - Peninsula - Constanța. Frecvența 4 curse /zi pentru o perioada de 27 zile.
- Număr anunț
- DA26389493
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- OVA TRAVEL SRL (CUI 22219665)
- Cod CPV
- 60172000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.202,60 RON
- Valoare atribuită
- 8.202,60 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.