Atribuită Cumpărare directă

ARDEI KAPIA KG 0.99 5.9596 ALMETTE SMANTANA BUC 16 5.0456 BANEASA FAINA BUC 5 2.926 CASCAVAL RUCAR 500 GR BUC 1 15.14 CARTOFI KG 30 0.9173 CEAPA KG 5 1.642 MORCOVI KG 15 1.826 PASTARNAC KG 5 5.504 PATRUNJEL KG 5 5.504 TELINA KG 5 4.588 LAMAI KG 5 8.99 PESMET MAYERNIK BUC 3 2.4767 SMANTANA METRO CHEF 1 KG BUC 1 16.06 BANANE KG 12 4.5783 CARTOFI KG 53 0.9174 OUA BUC 90 0.4129 LAMAI KG 10 8.991 IAURT ARO 900GR BUC 2 4.13 ARDEI KAPIA KG 1 5.95 FULGI SANO VITA BUC 6 6.33 SMANTANA METRO CHEF 1 KG BUC 1 16.055 PESMET BANEASA 500GR BUC 2 3.21 TELEMEA / KG KG 2 21.1 MERE KG 19.4 5.5046 PORTOCALE KG 35.8 8.9908 NAPOLITANE JOE KG 4 17.89 IAURT NATURAL DANONE BUC 80 0.8715 FURSECURI BUC 5 19.266 OUA 10/SET BUC 1 5.96

Număr anunț
DA26410794
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ''GRADINITA VESELIEI'' CURTICI (CUI 29044692)
Furnizor / câștigător
VIDUT IMPEX S.R.L. (CUI 6361829)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.345,67 RON
Valoare atribuită
1.345,67 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.345,67 RON

din 1.345,67 RON estimat