Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant pt maini Maxil Sept ICF - 1 litru pompita 70% alc AVIZ BIOCIDE nr 2179BIO/01/05.14, Covoras Pres mocheta cauciucat 90x120 covor pt dezinfectant fiind rezistent la CLOR Manusi latex nitril color100 Bucati/cutie COLORATE MARIME XL

Număr anunț
DA26421096
Autoritate contractantă
COMUNA CĂLĂRAȘI, JUDEȚUL BOTOȘANI (CUI 3373454)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.273,12 RON
Valoare atribuită
1.273,12 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.273,12 RON

din 1.273,12 RON estimat