Atribuită Cumpărare directă

Indicatoare A4 "Se circula pe dreapta" confectionate din autocolant pvc cu actiune directă timp de priză 24 ore, LAMINARE floor graphics rezistenta la trafic si apa.

Număr anunț
DA26372346
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
44423450-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.310,80 RON
Valoare atribuită
2.310,80 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.310,80 RON

din 2.310,80 RON estimat