Atribuită
Cumpărare directă
- 2 LOCATII CONEXIUNI minim 300 Mbps Garantat, - 3 locatii conexiuni minim 150 Mbps Garantat, - 41 locatii conexiuni minim 90 Mbps Garantat, - 47 ip suplimentare necesare pentru conectarea a mai multor echipamente intr-o singura locatie - 8 linii de comunicatii voce fixe, - 10 linii de comunicatii voce si date mobile , - 3 stickuri internet mobil,
- Număr anunț
- DA26421348
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64216000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121.056 RON
- Valoare atribuită
- 121.056 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.