Atribuită Cumpărare directă

dezinfectant de toaleta 700 ml cantitate 85

Număr anunț
DA26420966
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI 6884453)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,65 RON
Valoare atribuită
449,65 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,65 RON

din 449,65 RON estimat