Atribuită
Cumpărare directă
Sursa PS-TRS-0450NPCWEU-2 PSU PS-TRS-0450NPCWEU-2 , 450W Thermaltake TR2 S de la Thermaltake Specificatii tehnice Conectori: 1 x 20/24 pini, 1x 4/8 pini ATX12V, 2x 6/8 pini PCIe, 4x SATA, 4x IDE, 1x floppy • + 3,3V : 20A • + 5V: 14A • + 12V: 33A • -12V: 0.5A • +5 VSB: 2.5A Ventilatoare: 1 x 120 mm Altele formă: SFX12V Dimensiuni 150x86x140mm
- Număr anunț
- DA26410829
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR SI ADMINISTRAREA BAZELOR DE DATE (CUI 26362870)
- Furnizor / câștigător
- PARTENER IMPEX SRL (CUI 3212652)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.386,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.386,55 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.