Atribuită
Cumpărare directă
Detergent solid ultraconcentrat pentru masini de spalat vase. Pentru uz profesional, industrial, inclusiv industria alimentara. Dezinfectant - sub forma de tablete multifazice de inalta performanta - pentru dezinfectia veselei si paharelor, utilizat in masinile de spalat. Folia solubila in apa este o masura de protectie a personalului. Mai mult decat functiile standard de curatare, luciu dupa uscare si anticalcar, produsul are o mare putere de indepartare a crustelor de arsuri si a reziduurilor. Protejeaza sticla si decorurile de pe farfurii si pahare. Garanteaza protectia anticoroziva a subansamblelor masinii de spalat. Un luciu deosebit este oferit de uscarea rapida datorata substantelor ingrediente. Proprietatile excelente de dezinfectare, in special impotriva norovirusurilor, fac aceasta tableta unica. Efect evaluat si confirmat cu EN 14476. Bactericid si levuricid conform EN 1276, EN 13697, EN 1650 deja de la 45° C, timp de contact 15 minute. Dupa clatire, nu lasa dare sau pete pe vase si pahare. Nu contine amoniu cuaternar, aldehide si fenoli. O cutie contine 2 x 70 de doze.
- Număr anunț
- DA26349506
- Autoritate contractantă
- Gradinita Paradisul Verde (CUI 4505545)
- Furnizor / câștigător
- TOP MANAGEMENT SRL (CUI 15770865)
- Cod CPV
- 39831210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.070 RON
- Valoare atribuită
- 2.070 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.