Atribuită
Cumpărare directă
Inlocuire instalatie termica. Demontare instalatie existenta; Dezafectare camera tehnica; Furnizare tevi si fitinguri necesare monatajui; Montaj centrala termica; Montaj boiler; Monataj suporti de sustinere, tevi din polipropilena, armaturi; Montaj kit detector gaz; Realizare instalatie de automatizare; Probe de etanseitate si buna functionare; Autorizarea functionarii conform normativelor ISCIR in vigoare.
- Număr anunț
- DA26350111
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 45232141-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.954,79 RON
- Valoare atribuită
- 15.954,79 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.