Atribuită Cumpărare directă

Autocolant sablat Premium - PVC polimer autoadeziv semipermanent - bubbles free, textura satinata translucida, aplicare uscata. Durabilitate 5-7 ani ( aplicare uscata pentru a nu ramane impuritati intre folie si geam.), personalizat conform grafica client. Pretul contine: 14 mp. si manopera montaj reprezentand curatare suprafete/ colantare.

Număr anunț
DA26400019
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.403,14 RON
Valoare atribuită
4.403,14 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.403,14 RON

din 4.403,14 RON estimat