Atribuită Cumpărare directă

1 MANUSI VINIL NEPUDRATE Cut 3 67.23 201.68 2 SERVETELE PLIATE ALVESTA Buc 20 5.04 100.84

Număr anunț
DA26346351
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COLELIA (CUI 33561190)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,52 RON
Valoare atribuită
302,52 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,52 RON

din 302,52 RON estimat