Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectantul pentru suprafete Surfanios Premium 5l este ideal pentru utilizarea in centre medicale, spitale si nu numai datorita puterii mari de distrugere a virusilor, bacteriilor si a microbilor dar si a ciupercilor, activandu-se in 15 minute de la aplicare. Dezinfectantul pentru suprafete Surfanios Premium 5l are dublu rol, atat de detergent cat si de dezinfectant. Acesta distruge un spectru larg de virusi si bacterii.
- Număr anunț
- DA26340415
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 658,29 RON
- Valoare atribuită
- 658,29 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.