Atribuită Cumpărare directă

MFC KYOCERA ECOSYS M2640IDW A4 B/W laser MFP 4in1, 40 ppm, HyPAS optional, 1200dpi, 512MB, caseta 250 coli, duplex, Dual Scan ADF, USB2.0, GigaBit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT), Wireless LAN,starter toner inclus (3.6kpag)

Număr anunț
DA26422556
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.815,12 RON
Valoare atribuită
4.815,12 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.815,12 RON

din 4.815,12 RON estimat