Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de dezinsectie sunt realizate cu substante certificate si autorizate de cea mai buna calitate si performanta.Prestam aceste servicii in depozite, ateliere, locuinte, birouri, in orice spatiu inchis sau deschis, indiferent de activitatea desfasurata. mai putin
- Număr anunț
- DA26338051
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA NR.2 (CUI 4266278)
- Furnizor / câștigător
- SMART PREST SOLUTION S.R.L. (CUI 36717503)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.062,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.062,50 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.