Atribuită Cumpărare directă

Desktop PC DELL Optiplex 3070 MT, i3-9100, 8GB Ram, 256GB SSD M.2, Win 10 Pro, Monitor LED DELL UltraSharp InfinityEdge U2419H 23.8'', 1920x1080, 16:9, IPS, 1000:1, 178/178, 5ms, 250cd/m2, VESA, DisplayPort, Mini DisplayPort, HDMI, Height Adjustable, Pivot , GEANTA CASE LOGIC, pt. notebook de max. 17.3″, 1 compartiment, buzunar frontal x 2, waterproof, poliester, negru, Reportofon PCM Olympus LS-P1, liniar

Număr anunț
DA26362991
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.162,50 RON
Valoare atribuită
4.162,50 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.162,50 RON

din 4.162,50 RON estimat