Atribuită Cumpărare directă

Comprese sterile 10x10 8 pliuri, 13 fire, 10 comprese/ blister

Număr anunț
DA26384880
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
ORTOMEDICA SRL (CUI 18256622)
Cod CPV
33141118-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.775 RON
Valoare atribuită
1.775 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.775 RON

din 1.775 RON estimat