Atribuită Cumpărare directă

COLORANT -49BUC, COLORANT MIC-3BUC, VAR PASTA-25BUC, ARACET 0,5-4BUC ARACET 1KG-1, BIDINEA-5BUC, VOPSEA-1BUC, PENSULA 60-2BUC, DISC LAMELAR 115-2SET, DIBLU 10-1SET, SURUBELNITA PROF.-1BUC, SURUB 6*40-5BUC, PIULITA M6-5BUC, ROBINET DS3/4 FONTA-1BUC

Număr anunț
DA26351017
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,55 RON
Valoare atribuită
452,55 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,55 RON

din 452,55 RON estimat