Atribuită
Cumpărare directă
105 sim-uri vor beneficia, fiecare, de urmatoarele: 5GB Traffic National 4G (nelimitat cu scaderea vitezei) 105 Tablete HuaweiMediaPAD T3 Specificatii tehnice: Ecran Mărime: 9,6 inci Model: display IPS Rezoluție: 1280 x 800 (HD) Densitate pixeli: 157 PPI Contrast: 800:1 Luminozitate: 300 niți (obișnuită) Sistem de operare EMUI 5.1 (bazat pe Android N) Cameră foto Camera principală: 5 MP și focalizare automată Camera frontală: 2 MP și focalizare fixă • Audio *.mp3, *.mid, *.amr, *.3gp, *.aac, *.wav, *.ogg, *.flac, și *.m4a • Video *.3gp, *.mp4, *.webm, *.mkv, .ts, .3g2, .mov, .avi, .flv., .m4v, și .divx 3 Laptop Asus NB X509JA 15inch i5 512GB Win10P Grey[X509JA-EJ030R] cu Hotspot R218 Specificatii tehnice: PROCESOR Producator procesor Intel® Tip procesor I5 AFISARE Diagonala display 15.6 inch Format display HD HARD DISK Tip stocare SSD Capacitate SSD 256 GB MULTIMEDIA Camera WEB HD Audio Difuzoare stereo Abonament gratuit in lunile ianuarie, februarie,martie 2021 Costul total lunar al serviciilor este de 567 EURO fara TVA, reprezentand 2.791,70 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO=4.9236 RON valabil in data de 15.09.2020
- Număr anunț
- DA26341887
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE GROZA FIBIS (CUI 29097425)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.000,80 RON
- Valoare atribuită
- 67.000,80 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.