Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 90022364 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 1,00 x 46,60 RON fara TVA / buc 2 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2,00 x 199,02 RON fara TVA / buc 3 90012952 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 5L buc 1,00 x 61,97 RON fara TVA / buc 4 90012990 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 20,00 x 29,89 RON fara TVA / buc 5 30414 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 1,00 x 54,00 RON fara TVA / kg

Număr anunț
DA26336875
Autoritate contractantă
COMUNA SCAESTI (CUI 4554165)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158,41 RON
Valoare atribuită
1.158,41 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158,41 RON

din 1.158,41 RON estimat