Atribuită Cumpărare directă

Diametru oglinda (Ø) 800 mm Material oglinda Fibra acrilica Material profil Polipropilena (PP) Sisteme de prindere incluse, pentru stalp si perete

Număr anunț
DA26337264
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
35121800-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.327,80 RON
Valoare atribuită
3.327,80 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.327,80 RON

din 3.327,80 RON estimat