Atribuită
Cumpărare directă
AUTORITATEA CONTRACTANTA DORESTE ACHIZITIONAREA UNUI PACHET CU URMATOARELE PRODUSE : 2011092 TEAVA PVC SN4 MS 110X3,2 L=6M 15 BUC 725,8 2000866 COT PVC 110X45 CU INEL 2 BUC 9,58 2000867 RAMIFICATIE PVC 110X110X87 CU INEL 1 BUC 9,37 6048700 TABLA SINUS18 2000X1100 RAL8017 0,4MM 10 BUC 551,93 9501242 TRANSPORT STANDARD ZONA C 1 AU 126,05 1031824 BROASCA MD 498.30CAMA CU CIL 19X16 L40 10 BUC 100,84
- Număr anunț
- DA26377011
- Autoritate contractantă
- Orasul Harsova (CUI 7453165)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.523,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.523,57 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.