Atribuită
Cumpărare directă
Canapea consultatie utilizata pentru examinari si tratamente in cabinetele de specialitate. Canapea stabila datorita greutatii ei. Este realizata din cadru de otel, vopsit in camp electrostatic. Pentru alte culori ale saltelei, va rugam sa ne contactati la numarul 0728 25 35 35. Caracteristici: suport rola medicala cap rabatabil cu fixare mecanica saltea executata din dermatina si spuma poliuretanica cadru otel, vopsit in camp electrostatic lungime 1830 mm latime 600 mm inaltime 720 mm culoare grena
- Număr anunț
- DA26372869
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
- Furnizor / câștigător
- STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
- Cod CPV
- 33192150-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 714,29 RON
- Valoare atribuită
- 714,29 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.