Atribuită Cumpărare directă

DISC TAIAT BETON HUSQVARNA 350 25.4 40.0 x 2.8 x 8.0 VN63

Număr anunț
DA26422857
Autoritate contractantă
S.C. GOSPODARIRE MONITORIZARE SI TRANSPORT BRANESTI S.R.L. (CUI 30510397)
Furnizor / câștigător
COSMA INSTALATII SRL (CUI 16392563)
Cod CPV
43600000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,07 RON
Valoare atribuită
668,07 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,07 RON

din 668,07 RON estimat