Atribuită
Cumpărare directă
CRG046 CRG-046 CRG 046 CARTUS TONER BK (2200 PAG) ORIGINAL CANON LBP653, LBP654,MF732,MF734 CRG046 CRG-046 CRG 046 CARTUS TONER CYAN (2300 PAG) ORIGINAL CANON LBP653, LBP654,MF732,MF734 (*)(F CRG046 CRG-046 CRG 046 CARTUS TONER MAGENTA (2300 PAG) ORIGINAL CANON LBP653, LBP654,MF732,MF734 (* CRG046 CRG-046 CRG 046 CARTUS TONER YELLOW (2300 PAG) ORIGINAL CANON LBP653, LBP654,MF732,MF734 (*)
- Număr anunț
- DA26337985
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.296,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.296,76 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.