Atribuită Cumpărare directă

Flacoane brune de 4 mL, ref. 702973, screw neck 13-425, 14.75 x 45, brown/amber 702973 100 buc/pac 1 Macheray Nagel 54.43 54.43

Număr anunț
DA26358760
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,70 RON
Valoare atribuită
213,70 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,70 RON

din 213,70 RON estimat