Atribuită
Cumpărare directă
UPS nJoy Cadu 850, 800VA/480W, Afisaj LCD cu ecran tactil, 2 x prize Schuko protejate si conectate la baterie, 1 x RJ11/RJ45 de 1Gb/s protejata, Posibilitatea de monitorizare si control prin USB, LAN si internet, port de comunicare USB, rata de eficienta pana la 90% Caracteristici Ecran LCD AVR Auto-Restart Iesire sinusoidala simulata Incarcare Off-mode Functie Cold Start Program de management inclus (ViewPower)
- Număr anunț
- DA26359513
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,71 RON
- Valoare atribuită
- 249,71 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.