Atribuită Cumpărare directă

piarta sparta sort 0-63 14 mc pret 68 ron mc 952 ron beton c 20/25 7 mc pret 285 mc 1995 ron

Număr anunț
DA26357654
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
SCAF CONSTRUCT 81 SRL (CUI 14173508)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.947 RON
Valoare atribuită
2.947 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.947 RON

din 2.947 RON estimat