Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intocmire documentatie DALI , audit luminotehnic si audit electro-energetic iluminat public Azuga in vederea accesarii Programul privind sprijinirea eficientei energetice in infrastructura de iluminat public si documentatia tehnico economica suplimentaara necesara

Număr anunț
DA26344483
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
Furnizor / câștigător
GSOLAR LIGHTING TECHNOLOGY SRL (CUI 33766986)
Cod CPV
71335000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.000 RON
Valoare atribuită
32.000 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.000 RON

din 32.000 RON estimat