Atribuită
Cumpărare directă
transcrierile sunt livrate in format txt,docs,pdf; editor performant de transcriere.Player integrat;indica gradul de cuvinte care au fost transcrise cu nivel ridicat de incredere;marcheaza cuvintele lipsite de acuratete, pasajele sunt marcate cronologic, evidentiaza cuvintele rare, identifica vorbitorii si aloca automat pasaje corespondente;permite adaugare de cuvintesi termeni,90% rata de recunoastere , 98% acuratete pentru inregistrari, stergerea automata a fisierelor la un termen predefinit de utilizator, suporta inregistrari telefonice,suporta fisiere audio multicanal, accepta fisiere de dimensiuni mari, arhivare pe termen lung. Durata contractului va fi de 3 luni, respectiv 01.10.2020-31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire pana la 30.04.2021, in conditiile legii.
- Număr anunț
- DA26348331
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
- Furnizor / câștigător
- ROLAXIT INNOVATION S.R.L. (CUI 42351163)
- Cod CPV
- 48317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 907,50 RON
- Valoare atribuită
- 907,50 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.