Atribuită Cumpărare directă

SSD Samsung 860 QVQ 1TB SATA-III 2.5''; Memorie RAM SODIMM Corsair 8GB DDR3L, 1600MHZ, CL11, 1.35V.

Număr anunț
DA26382376
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30233000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
744,43 RON
Valoare atribuită
744,43 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

744,43 RON

din 744,43 RON estimat