Atribuită Cumpărare directă

Conform anuntului de publicitate nr. ADV1085192 și Caietului de sarcini atasat

Număr anunț
DA26358008
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
ALL CONCRETE A.G. SRL (CUI 25688879)
Cod CPV
44114100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.950 RON
Valoare atribuită
59.950 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.950 RON

din 59.950 RON estimat