Atribuită Cumpărare directă

cotar,trafalet,banda hartie,adeziv polistiren,ct126,ct 127,vopsea lavabila,folie

Număr anunț
DA26348716
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUICA IONESCU GLODENI (CUI 29143386)
Furnizor / câștigător
DONATO COM SRL (CUI 7988703)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.024,37 RON
Valoare atribuită
2.024,37 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.024,37 RON

din 2.024,37 RON estimat