Atribuită
Cumpărare directă
PACHET 1586 conform ofertei 2005: 1) suport palnii 1 x 19.75 lei; 2) vas cu slif 1 x 45.46 lei; 3) picnometru 50 ml 1 x 161.63 lei; 4) parafilm 38x10 mm 1 x 110 lei; 5) hartile filtru carbune1 x 63.17 lei; 6) hartie filtru granulatie 1 x 21.01 lei; 7) pahare erlenmyer 500 ml 2 x 10.09 lei; 8) cilindru 500 ml x 1x 60.95 lei; 9) balon cotat 1 l 1 x 38.99 lei; 10) placi petri 20x5.20 lei.
- Număr anunț
- DA26357413
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 645,14 RON
- Valoare atribuită
- 645,14 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.